יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < בר-מאור ירח אדום

בר-מאור ירח אדום

129 ILS

סוג/זן

בלנד אדום

בקצרה

Bar-Maor Red Moon 2015 - ירח אדום 2015 הינו יין מבוסס 85% מרלו מכרם בקעת נחל נילי ו-15% קברנה פרנק מכרם בקעת נחל אלונה אשר טופלו ידנית בחלקות היקב הנבחרות. ללא השקייה לכרם החופש לבטא את טביעת האצבע היחודית למקום ואת שנת הבציר. היינות תססו ויושנו בנפרד בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי למשך 12 חודשים, ולבסוף אוחדו בטרם הביקבוק. ליין מתיקות עדינה, מינרליות מודגשת, ופרי אדום בשפע.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ישראל  שעם טבעי 14.5 750 2012 בלנד אדום

בהרחבה

בציר ידני, תסיסות והפרדת קליפות ללא מכבש (פרס) לקבלת הנוזל החופשי בלבד. היין נכנס ל-12 חודשי התבגרות בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי לפני הביקבוק. היין נגיש כעת וימשיך להשתבח עוד שנים רבות, רצוי לאפשר ליין להיפתח זמן מה לפני מזיגתו ב: 17-18 מעלות.

האיור שעל התוויות, צמח מתוך תפיסת העולם של התהליכים הנהוגים ביקב, ומייצג את השילוב של תוכן בעל מורכבות שורשית (כרם-ענבים), תוך שימוש באמצעים פשוטים של משטחי צבע בכדי להציגו, דבר השאוב מתהליכי הדפסה של שנות ה-30 של המאה ה-19 העולם הקסום שבכרם.

יקב בר-מאור הוא יקב איכותי קטן. היין המסחרי הראשון אשר קיבל תשומת לב קברנה סוביניון תל-פארס 2009. מ-850 בקבוקים ב-2009 ל-10,000 ב-2012 נוספו הזנים קברנה פרנק, מרלו ושיראז.

היינן רמי בר-מאור, למד לימודי גפן ויין במכללת תל-חי וסיים שנה של סטאג’ ביקב מרגלית.
מחיר רגיל: 140
מחיר: 129 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 23:

כחנות המתמחה בתחום, אנחנו מתחייבים כי כל המוצרים בחנות הינם ברמה הגבוהה ביותר שניתן לספקם!
אנו מפעילים מערכות בקרת אקלים בחנות גם בסופי שבוע, חגים ומועדים ומבטיחים כי כל המוצרים בחנות מאוחסנים בסטנדרטים גבוהים ומגיעים אליכם באיכות הגבוהה ביותר!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא