יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
אתה נמצא כאן: ראשי » אודות
יינות וטעמים

קצת עלינו

"יינות וטעמים" הוא מקום שונה ומיוחד בנוף העירוני ובתחום היין בפרט. מאחרי "יינות וטעמים" עומד חזון - לתת לכל לקוח הזדמנות לבקר בחנות יינות צרפתית אותנטית מהסמטאות של פריז. מהסוג המסורתי שלא התמסחר, כזה שרק המקומיים זוכרים להכיר ולבקר בו.

ייחודיותה של החנות הוא בקשת הרחבה של המשקאות אשר לא מסתכמת במרכולתו של יבואן בודד. אנו מלקטים בקפידה את מיטב התוצרת של יקבים מהארץ והעולם, נותנים במה גם ליקבי בוטיק בהם כל בקבוק קיבל מנת תשומת לב אישית. את כל זה אנו שוזרים במבחר מוצרי המעדניה שלנו: גבינות, מעדני גורמה, מתוקים ומטעמים.

השירות שלנו

אנחנו מאמינים כי יין טוב הוא הרבה יותר מהטעם והמרכם של המשקה. יין הוא חוויה שלמה ואנו מאמינים כי גם לנו יש חלק באותה חוויה. "יינות וטעמים" הינה חברה מובילה ובעלת ניסיון מוכח בתחום היין, מעדני הגורמה והאלכוהול על כל קשת המוצרים ואביזריהם הנלווים. בזכות כך ובזכות הכרותנו המעמיקה עם הצרכים של לקוחותנו השונים (פרטיים, עסקיים, ארגוניים ומוסדיים כאחד) אנו מבטיחים פתרון מיטבי לצורכי הלקוח. אנו מאמינים שהשירות שלנו מתחיל בטלפון/מייל הראשון ומסתיים הרבה אחרי מסירת הבקבוק או החבילה.

תמונה אחת שווה אלף מילים