יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
אתה נמצא כאן: ראשי » תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר

"יינות וטעמים" מודה לך על בחירתך באתר שלנו!

אנחנו עושים מאמצים רבים על מנת שחוית הגלישה שלכם תהיה הנוחה, המהנה ובסופו של דבר - הכי טעימה שאפשר!

להלן הסכם השימוש באתר הכולל את מחויבותנו לך, הלקוח, וכך גם את תנאי השימוש בשירותים שלנו. המסמך שלפניך מהווה הסכם התקשרות ראשוני בינך לבין "יינות וטעמים". הגלישה באתר ו/או צריכה של התוכן המופיע בו, בכל אמצעי שהוא, מהווה הסכם מחייב של הלקוח לתנאים ומגבלות אלו:

 1. אנחנו ב"יינות וטעמים" מעודדים צריכה מושכלת של אלכוהול! אם שותים – לא נוהגים!
 2. מכירת מוצרי האלכוהול מותרת למי שמלאו לו 18 שנים ורשאי על-פי חוק לרכוש מוצרים אלו. הן בתהליך המכירה והן בתהליך האיסוף, "יינות וטעמים" שומרת לעצמה את הזכות להתנות את המכירה ו/או המסירה בדרישת פרטים מזהים שיאפשרו אימות זה.
 3. גולשים הנמצאים בחו"ל כפופים לחוקי המדינה בה הם נמצאים בכל הקשור לרכישה, הזמנות והשימוש באתר בכלל. באחריות הלקוח המגיע מחו"ל לבדוק כי המוצר אותו הוא מזמין הינו חוקי וניתן למשלוח בצורה חוקית. "יינות וטעמים" לא תהיה אחראית על מוצרים שיוחרמו על ידי רשויות החוק מכל סיבה באשר היא.
 4. אין להשתמש בתכנים המופיעים באתר ללא אישור מוקדם, מפורש ובכתב מ"יינות וטעמים".
 5. באתר מרוכזים חומרים רבים, כגון: טקסטים, תמונות, סקירות, מידע מקצועי ועוד. חלק מהחומרים הנ"ל מקוריים וחלקם מגיעים אלינו מהיצרנים ו/או היבואנים ו/או גופי יח"צ ו/או גורמים מטעמם. אנחנו עושים כל מאמץ סביר לאמת את הנתונים ואולם מספר הבהרות:
  1. כל תמונות המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד.
  2. כל מפרטי המוצרים לרבות תיאורים, אחוזי אלכוהול, תכולה, סוג כשרות, בציר ועוד הנם באחריותו הבלעדית של היצרן.
  3. חרף האמור, "יינות וטעמים" משקיעה מאמצים רבים בטיוב הנתונים. אנו מוקירים מאוד לקוחות אשר מפנים את תשומת לבנו לכל אי-דיוק או שגיאה באתר וכן שומרים לעצמנו את הזכות לתגמל, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לקוחות אשר יפנו את תשומת לבנו לכל נושא בו נוכל להשתפר.
 6. "יינות וטעמים" רשאית לשנות ו/או לבטל כל מבצע או הטבה בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי ומכל סיבה שהיא.
 7. אנו עושים מאמצים לבחור עבורכם את מיטב הספקים ואת מיטב מוצריהם. רובם המוחלט של המוצרים מגיעים אלינו ארוזים ואטומים וכך גם עוזבים את החנות. האחריות הבלעדית לטיב המוצרים חלה על היצרנים והיבואנים.
 8. שנות הבציר של היינות המפורסמים באתר עשויים להשתנות בהתאם לאספקת היצרנים והיבואנים.
 9. "יינות וטעמים" אינה גוף טכנולוגי ולא תשא בשום אחריות לנושאים טכניים, לרבות אי זמינות האתר, טעויות הנגרמות בעת תרגום אוטומטי, בעיות בתקשורת עם האתר וכ'ו.
 10. החזרת סחורה תתאפשר בהתאם לתקנות ביטול עסקה של משרד התמ"ת. מבלי לפגוע באמור, במידה וברצונכם להחזיר מוצר אנא צרו עמנו קשר ונבחן באופן נקודתי כל בקשה.
 11. החיוב באתר מתבצע באמצעות שירותי חברת PayPal והינו כפוף לתנאי השימוש שלהם.
 12. אנחנו נעשה כל מאמץ סביר לתת את מירב השירות לשביעות רצונו של הלקוח. עם זאת, במידה והדבר ידרש, מוסכם בזאת כי סמכות השיפוט הבלעדית תהיה של בתי המשפט הממוקמים בתל-אביב, ישראל.