יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < יקב גבעות - גופנה קברנה סוביניון רזרב

יקב גבעות - גופנה קברנה סוביניון רזרב

199 ILS

סוג/זן

קברנה סוביניון

בקצרה

Gvaot Gofna Cabernet Sauvignon Reserve - גופנה היא סדרת המיוחדים של היקב, היא כוללת יינות אדומים בעלי איכות גבוהה, המיושנים לתקופות ארוכות, יינות זניים מעניינים וכן בלנדים ייחודיים.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
הרי שומרון
(ישראל) 
שעם טבעי 14 750 2016 קברנה סוביניון

בהרחבה

יקב גבעות:
האדמה, הענבים והעושים במלאכה הם סוד ההצלחה של יינות יקב גבעות.
בלב השומרון, בנופי בראשית על מצוקי נחל שילה נישא בין הרים , כ – 800 מ' מעל פני הים, ניצב יקב גבעות.
היקב משתלב כחוליה במסורת עתיקה של יצור יין באזור הררי קדום זה, ויעידו על כך מאות הגתות העתיקות הפזורות בינות לכרמים המתחדשים. היקב הוקם במטרה לייצר יינות איכות ייחודיים מתוך שילוב בין גפנים הנטועות בטרואר המאפיין את ההר המרכזי לבין ידע מקצועי וטכנולוגיה חדישה.

יקב גבעות הינו יקב בוטיק, המייצר כ-20,000 בקבוקים בשנה בלבד, וזאת על מנת לאפשר תשומת הלב האישית הניתנת לכל בקבוק ובקבוק תוך שמירה על סטנדרטים של איכות גבוהה.

הכרמים:
הענבים נבצרים מכרמים המצויים בגב ההר, בגובה 700-900 מ' מעל פני הים. שילוב הקרקע הסלעית והרדודה עם האוויר היבש והפרשי הטמפרטורות בין היום ללילה, יוצרים טרואר ייחודי הבא לידי ביטוי באיכות הענבים הגבוהה. היקב מקפיד על סטנדרטים גבוהים של איכות בתהליכי הייצור, החל משלב גידול הענבים, זמירת האשכולות וקביעת מועדי הבציר בהתאם לתוצאות הרצויות. הבציר הינו ידני ונעשה בשעות הבוקר המוקדמות וזאת על מנת לשמור על איכות הענבים בטמפרטורה הנמוכה של צינת הבוקר. קרבת הכרמים ליקב מאפשרת את הפקת היין מהענבים בעודם קרים ולהגיע על ידי כך לרמת איכויות גבוהה של תהליכי התסיסה והיישון.
מחיר רגיל: 229
מחיר: 199 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 14:

מקצועיות מעל הכל - אנחנו ב"יינות וטעמים", חיים, נושמים ומבינים יין ולא רק סוחרים בו. יש לכם שאלה? גם אם מדובר במוצר שלא נמצא באתר, צרו קשר ונשמח לעזור.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא