יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < מבצע סדרת BIN אדומים
מבצע סדרת BIN אדומים

מבצע סדרת BIN אדומים

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
27 ILS

בקצרה

סדרת BIN של יקבי בנימינה כוללת שני יינות אדומים זניים - קברנה סוביניון ומרלו. היין התיישן בחביות עץ משומשות בנות שנתיים, על מנת לא להעצים את עוצמת העץ ביין וכדי לאפשר ביטוי רב ככל האפשר לפרי.

גוף היין

ארץ ייצור אחוז אלכוהול תכולה בציר
ישראל  13 750 2010

בהרחבה

המילה BIN הינה מונח אוסטרלי לציון סטוקים איכותיים של יין והוא מרמז על חבית מסוימת או איזור במרתף החביות של היקב. השימוש במונח החל בתקופה הויקטוריאנית, שבה מכירת יינות לאנשי אצולה ומסבאות על ידי היקבים הייתה מתבצעת בכמויות גדולות ולא בבקבוקים בודדים, דבר שיצר עודפים של יין מכל מכירה. העודפים שהיו מתיישנים ואיכותם הייתה עולה, אופסנו באזור מיוחד במרתף היין של הבתים, היקבים או מסבאות היין והיו נקראים "wine bin".
מחיר רגיל: 30
4 ב-100 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
קנה 4 במחיר: 25 ₪ ליחידה
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 14:

מקצועיות מעל הכל - אנחנו ב"יינות וטעמים", חיים, נושמים ומבינים יין ולא רק סוחרים בו. יש לכם שאלה? גם אם מדובר במוצר שלא נמצא באתר, צרו קשר ונשמח לעזור.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא