יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ויתקין קברנה פרנק

ויתקין קברנה פרנק

99 ILS

סוג/זן

בלנד אדום

בקצרה

85% ענבי קברנה פרנק מהרי ירושלים, 15% ענבי פטיט ורדו ממורדות הרי יהודה. צבע ארגמן-שחור עמוק, ארומות חדות ובולטות של פרי רענן.
ארץ ייצור אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ישראל  13.6 750 2015 בלנד אדום

בהרחבה

בבציר זה הורכב היין מענבי קברנה פרנק משני כרמים צעירים יחסית וכן מענבי פטיט ורדו מאזור הרי יהודה וגבעות יהודה. הכרמים נטועים על אדמות גיר וטרה-רוסה דלות בחומר אורגאני ומנוקזות היטב. משטר השקיה וטיפולים קפדני מבוצע במטרה לקבל פרי מאוזן ועשיר. לאחר תקופת הבשלה ארוכה וקרירה יחסית נבצרו הענבים לארגזים קטנים בשעות הבוקר המוקדמות והגיעו למערכת קבלת הבציר ביקב.

ביקב
לאחר קבלת הבציר הופרדו הענבים והועברו למיכלי תסיסה רחבים לתחילת תסיסה אלכוהולית בטמפרטורה מבוקרת. מידי יום עורבבו היין והקליפות מספר רב של פעמים לקבלת מיצוי מוגבר של צבע ומבנה. בסה"כ שהו הענבים על הקליפות בין שבועיים וחצי לשלושה. לאחר סחיטה ושיקוע קצר הועבר היין לתסיסה מאלולקטית ומשם, לאחר הרכבת בלנד ראשוני, הוכנס להתבגרות בחביות עץ אלון צרפתיות בנפח 225 ליטר ו-300 ליטר לתקופה של 15 וחצי חודשים.

רשמי טעימה
כבר בשלב זה מפגין היין צבע ארגמן-שחור עמוק, ארומות חדות ובולטות של פרי רענן (דובדבן שחור, קאסיס), פלפל ירוק ובשר מעושן. בשל גילו הצעיר הוא סגור יחסית, אך לאחר אוורור חושף היין טעמים חדים ומרוכזים של פרי שחור-אדום, תיבול ירוק ומעט אניס (האופייניים לזן זה), איזון ורעננות עם סיומת יציבה ומורכבת.
מחיר רגיל: 110
מחיר: 99 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 21:

קניתם אצלנו ולא אהבתם? ספרו לנו!
אנחנו תמיד שמחים לשמוע, להסיק מסקנות ולעשת מאמץ שהחוויה שלכם תהיה הטובה ביותר.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא