יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < זאראטה באלאדו אלבריניו

זאראטה באלאדו אלבריניו

159 ILS

סוג/זן

אלבריניו

בקצרה

Zarate Balado - זן אלבריניו 100% המגיע מכרם יחידני סמוך ליקב שהקרקע בו מורכבת מגרניט אדומה וקשה. מתיישן במכלי נירוסטה ללא תסיסה מאלולקטית. Balado הוא יין אלבריניו (Albariño) עם מאפיינים המודרניים וקלאסיים של הזן: רעננות, אינטנסיביות וחמיצות גבוהה. יין קריספי (פריך), נאחז בחך ומייצר מתח לכל אורך הלגימה. פיניש ארוך ומרשים, ומדובר ביין שיתפתח בבקבוק בשלוש-ארבע השנים הקרובות.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ריאס באישאס
(ספרד) 
שעם טבעי 12.5 750 2017 אלבריניו

בהרחבה

אולוחיו פומארס (Eulogio Pomares) מיקב זאראטה הפך בבעשור האחרון לאחד מהשגרירים הבולטים של אזור היין הספרדי ריאס באישאס. ולאחרונה יינותיו הפכו לפריטי חובה עבור שוחרי זן האלבריניו (Albarino), ובמקביל התקדם והתבסס יקב זאראטה כסמל לאיכות של יינות האזור, שנשלט עדיין ברובו ע"י יקבי קואופורטיבים גדולים. במובן הזה פומארס ועוד קומץ יצרנים קטנים נוספים, מהווה זן חדש של יצרני יין בריאס באישאס. הוא מגדל את הענבים בכרמים משלו, מייצר את היינות ביקב שבבעלותו ואחראי על התהליך מתחילתו ועד סופו.
מחיר רגיל: 180
159 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 12:

ניסיון רב-שנים בתחום היין, הגורמה והאלכוהול מאפשרים לנו לתת לכם את השירות המקצועי ביותר. צרו קשר ונשמח לרתום את נסיוננו לשירותכם.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא