יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < זאראטה אל פלומאר אלבריניו

זאראטה אל פלומאר אלבריניו

159 ILS

סוג/זן

אלבריניו

בקצרה

Zarate El Palomar - אל פאלומר זהו יין מאיזור ריאס באישאס (Rías Baixas), ממלכת הזן אלבריניו (Albariño) של גאליסיה שבספרד.
הענבים מגיעים מחלקה בת 150 שנה! היין עובר תסיסה מאלולקטית ומבגיר בחביות עץ אלון צרפתי של 2,200 ליטר. בחך היין רך וקרמי, עם איכויות גבוהות של פרי שטעמיו עמוקים, מלאי-חיים ואנרגיה. סך הכל מדי שנה מיוצרים 2500 בקבוקים. אחד היינות המרשימים והטובים של יקב זאראטה!

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ריאס באישאס
(ספרד) 
שעם טבעי 13 750 2018 אלבריניו

בהרחבה

אולוחיו פומארס (Eulogio Pomares) מיקב זאראטה הפך בבעשור האחרון לאחד מהשגרירים הבולטים של אזור היין הספרדי ריאס באישאס. ולאחרונה יינותיו הפכו לפריטי חובה עבור שוחרי זן האלבריניו (Albarino), ובמקביל התקדם והתבסס יקב זאראטה כסמל לאיכות של יינות האזור, שנשלט עדיין ברובו ע"י יקבי קואופורטיבים גדולים. במובן הזה פומארס ועוד קומץ יצרנים קטנים נוספים, מהווה זן חדש של יצרני יין בריאס באישאס. הוא מגדל את הענבים בכרמים משלו, מייצר את היינות ביקב שבבעלותו ואחראי על התהליך מתחילתו ועד סופו.
מחיר רגיל: 180
159 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 14:

מקצועיות מעל הכל - אנחנו ב"יינות וטעמים", חיים, נושמים ומבינים יין ולא רק סוחרים בו. יש לכם שאלה? גם אם מדובר במוצר שלא נמצא באתר, צרו קשר ונשמח לעזור.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא