יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < דומיין דה קלובאלון

דומיין דה קלובאלון

89 ILS

סוג/זן

פינו נואר

בקצרה

Domaine De Clovallon Pino Noir - הוא יין 100% פינו נואר מאזור הלנגדוק רוסיון. עדין, רענן, מעניין, ומומלץ לקיץ חם.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
לנגדוק - רוסיון
(צרפת) 
שעם טבעי 12.5 750 2016 פינו נואר

בהרחבה

Mas d’Alezon ו Domaine de Clovallon הם שני הצדדים של אותו המטבע: מאז ד'אלזון הוא היקב של משפחת רוק באפלסיון Faugeres, בעוד קלובאלון ממוקם צפונית יותר באזור Haute Valle de l’Orb.
במאז ד'אלזון מייצרת קתרין רוק, בעלת היקב והייננית את יינות ה AOP ה"קונבנציונליים" שלה, בעוד שבקלובאלון היא ובתה אליקס חוברות על מנת לממש את יצר ההרפתקאנות שלהן ע"י שימוש בתווית ה Vin de Pays ליצירת יינות ניסיוניים מזני ענבים פחות מקובלים באזור, לבנים ואדומים כאחד.ני היקבים מנוהלים באופן דומה. קתרין משמשת ייננית מאז ד'אלזון בעוד ביתה אליס שהתמחתה בייצור ביין בטזמניה, משמשת ייננית קלובאלון ומתייעצת עם אימה, אם-כי המילה האחרונה לגבי העבודה ביקב ובכרמים שייכים לאליקס. הכרמים מעובדים עפ"י עקרונות ביו-דינמיים, וגם ביקב ההתערבות במהלך ההתבגרות של היין מינימאלית. היינות תוססים ספונטנית, לעיתים רבות באשכולות שלמים (בטמפ' נמוכות) והסחיטות עדינות במיוחד. הכול נעשה על מנת לשמור על מיצוי נמוך ורעננות. היינות מתבגרים בתמהיל של חביות ישנות מגדלים שונים ומיכלי עץ/בטון.

יינות מאז ד'אלזון ודומיין דה קלובאלון דומים סגנונית: חדים ומדוייקים מאוד בעלי בישום ארומטי שקשה לעמוד בפניו, כמו גם אחוז אלכוהול נמוך. קשה מאוד למצוא מכנה משותף בין יינות שני היקבים ליינות שאר יקבי האזור. אלו יינות אניגמטיים המשלבים הבשלה פנולית יוצאת דופן עם רזון קלילות וטריות ומפלרטטים לעיתים גם עם ז'אנר ה"יינות הטבעיים".
מחיר רגיל: 110
מחיר: 89 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 13:

המגוון בחנות מקיף שפע יקבים, יצרנים ויבואנים במטרה לתת ללקוח בדיוק את מה שהוא מחפש!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא