יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ביקו דה ראן - Bico Da Ran

ביקו דה ראן - Bico Da Ran

79 ILS

סוג/זן

אלבריניו

בקצרה

ביקו דה ראן הפרוייקט החדש של היינן ובעל היקב אולוחיו פומארס (Eulogio Pomares) מציג את הפן היותר קל וידידותי של הזן. קריצה קלה למודרניזם, אבל תוך הישענות ברורה על המסורת של האזור, היקב והזן.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ריאס ביישס
(ספרד) 
שעם טבעי 13 750 2016 אלבריניו

בהרחבה

נסיעה של שעה וחצי מפורטו ללב אזור ריאס ביישס מספיקה כדי להבין את האופי ואת היופי של האזור. טבע פראי, לחות מלוחה באוויר, כלובים לגידול פירות ים - וכרמים. הרבה כרמים, רובם נטועים באלבריניו, הזן-כוכב החדש של ספרד בכלל.
משפחת זאראטה מייצרת יין כבר מאמצע המאה הקודמת, הרבה לפני שזה היה מוכר. למעשה, בשנות החמישים (1954-1956) היקב זכה בתחרות המקומית ליקב המצטיין, ואחרי הזכייה השלישית פרש האב המייסד מהתחרות. אבל רוח המצויינות וההצלחה לא עזבה עם האב מכרמי היקב, ומחלחלת לתוך כל בקבוק ובקבוק שמיוצר בו - 98% אלבריניו.
סך הכל מחזיק היקב כ-70 דונם כרמים, ממוצע היבול הוא כ-700 ק"ג לדונם, מחצית מהמותר באיזור. התוצאות בהתאם. כמו בהרבה מקומות בעולם, האופנה ה"טרופית" משתלטת על האופי המקורי - ראו ערך סוביניון בלאן לואר. ביקב זאראטה שומרים על רוחו המקורית של הזן - אינטנסיבי, מלא רעננות וחומצי-חד כמעט עד כאב.
מחיר רגיל: 85
מחיר: 79 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 8:

"יינות וטעמים" הינה חנות אמיתית ופעילה. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולבקר אותנו בכל עת.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא