יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < יין פינטיה מאזור טורו

יין פינטיה מאזור טורו

299 ILS

סוג/זן

טמפרניו

בקצרה

Pintia Toro - יקב PINTIA מאזור טורו שבספרד בבעלות וגה סיציליה (Vega Sicilia) מייצר יין אחד הנושא את שמו. הבציר ידני, שתי התסיסות מתרחשות בחביות עץ והיישון משלב בין המשובחות שבחביות הצרפתיות והאמריקניות. התוצאה היא יין טהור-פרי, מאוזן היטב, בעל מבנה מצויין וטאנינים תקיפים אך אלגנטיים. גם הטעם המסיים ראוי לכל שבח, והתחושה ככלל היא של יין מעוגל ועשיר. ביטוי עילי של טמפרניו!

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
toro
(ספרד) 
שעם טבעי 15 750 2013 טמפרניו

בהרחבה

מסורת ייצור היינות בטורו ותיקה מאוד – למעשה, ייצור זה קדם לאימפריה הרומית – ויינות האזור נמנו על החביבים על מלכי ספרד במאות ה-12 וה-13. יש אף הטוענים כי אלה היינות שלקח עימו כריסטופר קולומבוס למסעו הראשון המפורסם, וכי הם יוצאו בהצלחה לצרפת בתחילת המאה ה-20, כאשר מגיפת הפילוקסרה גרמה בה למחסור אקוטי ביין. ואולם, חרף כל זאת שקע האזור לאלמוניות גמורה עד לשלהי המאה שעברה, אז החלו מומחי יין בספרד ומחוצה להכיר בעובדה שגם יין טורו במיטבו, ממש כמו יינות ריביירה דל דוארו הטובים, יכול להוות ביטוי עילי של טמפרניו (או טינטו דל פאיס) בדוארו רבתי. היה זה אך טבעי, איפוא, לאנשי וגה סיציליה, מי שללא ספק "כתבו את הספר" על ייצור יין מהזן באזור זה, להקים שם ב-1996 יקב בוטיק.
מחיר רגיל: 320
מחיר: 299 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 20:

אנחנו מקשיבים ללקוחות ולא למאמצי יח"צנות של חברות הפרסום. מוצר שמקבל משוב שלילי מהלקוחות שלנו, יורד מהמדף!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא