יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < רום אל דוראדו 15 שנה

רום אל דוראדו 15 שנה

289 ILS

בקצרה

El Dorado 15 שנה הוא רום עשיר ונפלא מאיזור נהר דמררה שבגויאנה.
הרום מיושן 15 שנים לפחות בחביות עץ אלון, ומורכב משילוב של רומים ממגוון מזקקות שונות הפועלות באותו מתחם - זיקוק דודי ורציף, במזקקות נחושת ועץ.

זוכה מדליות זהב סדרתי, נהדר לשתיה נקי כפי שהוא. יחסית לגירסת ה-12 שנה הוא פחות מתוק, בעל טעם קל של אניס, ומורכב יותר.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה
גויאנה  שעם טבעי 40 700

בהרחבה

סדרת של אל דוראדו מורכבת מרמת הבסיס, עם רומים בני 3,5, ו-8 שנים, רמת הביניים עם רומים בני 12, 15 ו-21 שנה, והרמה הגבוהה עם רום בן 25 שנה ורומים בחוזק חבית ממזקקה בודדת שבבעלות החברה.
סדרת הביניים היא המעניינת ביותר, ונותנת תמורה נהדרת לכסף עם רומים עשירים ומלאי טעם, בעלי אופי וסגנון ייחודיים משלהם. כל סידרה זו זמינה כעת בארץ, ומומלצת מאוד.

הרומים השונים בסדרת הביניים אין נבדלים זה מזה רק בגיל - שהוא הנמוך ביותר מבין הרומים המעורבבים (בניגוד לרומים אחרים המפוקחים פחות, בהם הגיל יכול לציין את הממוצע).
הרומים של אל דוראדו, המיוצרים על ידי חברת DDL - Demerara Distillers Ltd, מעורבבים ממגוון רחב ומעניין של מזקקות הנמצאות בבעלות החברה. מזקקות אלה כוללות מזקקות רציפות מודרניות, מזקקות דודיות מנחושת ומעץ, ושיטות שונות ומשונות נוספות שיוצרות תזקיק מיוחד ושונה כל אחת.
כל אחד מהרומים בסדרת הביניים, 12, 15 ו-21 שנים, מורכב משילוב אחר של תזקיקים. כך האופי של כל מוצר הוא שונה מהאחרים, אך יחד עם זאת שומר על הזהות שלו כרום דמררה מגויאנה - סגנון הנחשב על ידי חובבי רום רבים כמרתק ושלם ביותר בקאריביים.

המזקקות האלו היו פעם מזקקות נפרדות ועצמאיות, אך בשל אילוצים כלכליים נמכרו לחברת DDL ורוכזו כולן במתחם ייצור אחד במזקקת Diamond. מזקקות אלה, הכוללות את Port Mourant, Enmore, Uitvlugt ואחרות, נסגרו לקראת סוף המאה הקודמת. הרומים שיצרו לפני כן נחשבים לפריטי אספנות מעניינים ונחשבים.

מחיר רגיל: 319
מחיר: 289 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 16:

אם אהבתם את האתר שלנו, חכו שתראו את החנות!
אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו ולהנות ממבחר ענק, שירות מעולה, טעימות יין ופעילויות.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא