יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < או-דה-וי קירש (דובדבנים) - מטה

או-דה-וי קירש (דובדבנים) - מטה

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
249 ILS

בקצרה

Kirsch Mette הוא תזקיק (או דה וי) דובדבנים. אך זהו אינו סתם או-דה-וי, אלא אחד מתזקיקי הפירות הטובים בעולם, שזוקק על ידי מזקקת הבוטיק מטה שמאיזור אלזס שבצרפת.
תזקיקי הפירות של מטה ידועים בעדינות שלהם, בטעם העשיר והרענן של הפרי, ובשילוב הנפלא של האלכוהול במשקה - ללא מרירות או עוקצנות.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה
אלזס
(צרפת) 
שעם טבעי 45 700

בהרחבה

מתוך אתר היבואן:
המזקקה של ז'אן פול מטה ז"ל היא שם דבר בנוף האלזסי והבן לאומי כאחד. שמה הולך לפניה בעולם כולו.
המוניטין שצבר מטה בשנות חייו עקב רדיפה חסרת פשרות אחר ביטוי מדויק ואותנטי של Eau de Vie ומהותו אינו שני לאף אדם או מזקקה אחרת.

פיליפ טראבר בן הסנדקות של ז'אן פול מטה עומל על דודי הנחושת של המזקקה הממוקמת בפאתי העיירה ריבובילה מזה 28 שנים. בשנת 97' לאחר פרישתו של מטה מפעילות רכש פיליפ יחדיו עם אישתו נטלי את הקניין על בית הזיקוק ושמה של המזקקה ממשפחת מטה (שמסרו לו בשמחה את המושכות על מנת שיוכל לקיים את מורשתו של אביהם), וכיום הוא ממשיך את דרכו של המנטור שלו בדייקנות ונאמנות מופתית.

ייחודו של בית הזיקוק של מטה הינו בהקפדה על חומרי גלם איכותיים, זיקוק זהיר וארוך (או יותר נכון שני זיקוקים) באלמביק נחושת מסורתי, ויישון ארוך של ה eau de vie במיכלים אטומים עד הגעתו לפרקו.
פיליפ רוכש את חומרי הגלם האיכותיים ביותר לזיקוק. הוא מקפיד לרכוש את חומרי הגלם שלו ממגדלים קטנים ואיכותיים עימם יש לו קשר ארוך טווח. הוא אינו בוחל באמצעים ובמידת הצורך הוא מוביל את חומרי הגלם שלו גם מקצהה השני של צרפת. אם-זאת הוא מקפיד לרכוש את החומרי הגלם ל eau de vie המסורתיים של האזור ממגדלים אלזסיים איכותיים. לא כל חומרי הגלם עוברים זיקוק אצל מטה. חלקם עדינים מידי (כגון מיני פרחים ותבלינים) ואת אלו הוא מעביר השרייה ארוכה בכהל על מנת למצות את טעמם וניחוחותיהם.

פיליפ מקפיד על ניקיון ותנאים אופטימליים בזמן הזיקוק והוא אף מוותר על ראש וזנב התסיסה על מנת לשמר רק את התזקיק האיכותי והיציב ביותר. לאחר תום שני הזיקוקים עובר התזקיק ליישון של 7 שנים (מינימום!) במיכלים על מנת למתן ולרכך את הכוהל שבתוצר הסופי.

למרות החשיבות של שמירה על מורשתו של ז'אן פול מטה פיליפ הרחיב את מספר ה eau de vie אותם הוא מזקק והוא מתנסה בשלל רחב של תזקיקים מקוריים הכוללים מעבר לפירות הקלאסיים של אלזס מגוון רחב של פירות, תבלינים, פרחים, פטריות ואף דגנים נוספים.

ה Eau de Vie של מטה אינו בר השוואה לאף תזקיק אלזסי אחר. הוא מצטיין בגופו, בהירות וחדות הארומות שלו תוך כדי שמירה על רעננות הפרי, ובאורכו הפנומנלי.
לא בכדי צבר מטה את המוניטין שלו וגם בימינו אין שני לאיכותם של ה Eau de Vie של מזקקה זו.

המלצת הבית

מומלץ לשתייה נקי בכוס טוליפ צרה וגבוהה (דומה לכוס גראפה).
מחיר רגיל: 320
מחיר: 249 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 12:

ניסיון רב-שנים בתחום היין, הגורמה והאלכוהול מאפשרים לנו לתת לכם את השירות המקצועי ביותר. צרו קשר ונשמח לרתום את נסיוננו לשירותכם.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא