יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < שמפניה טטינג'ה - פרסטיג' רוזה

שמפניה טטינג'ה - פרסטיג' רוזה

269 ILS

סוג/זן

בלנד רוזה

בקצרה

Taittinger Prestige Rosé Champagne - יינות הרוזה המבעבעים נחשבים לנדירים יותר מכיוון שתהליך ייצורם מייקר את עלותם. זהו בלנד רוזה של ענבי פינו נואר ופינו מונייה. הצבע הוורוד מענבי הפינו נואר מוסיף ליין ארומות אדמתיות ובשרניות אשר מקנות לו טעם מיוחד וייחודי.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה זן ענבים
צרפת  שעם טבעי 12 750 בלנד רוזה

בהרחבה

שמפניית רוזה הוא הכינוי ליינות מבעבעים הנצבעים בוורוד על ידי שימוש במעטפת ענבי הפינו נואר והפינו מונייה.
הפיגמנטציה ביינות שמפניית הרוזה מושגת בדרך כלל על ידי הוספת מעט יין אדום לקווה הלבן הקיים, כאשר ענבי הפינו נואר הם אלו אשר בדרך כלל כלולים בבלנד.
הצבע הוורוד שמרכיב את שמפניות הרוזה הוא יותר מאשר "רק צבע". הצבע האדום מוסיף ארומות אדמתיות ובשרניות של הפינו נואר אשר בולטים במיוחד בשמפניות הרוזה - יחד הם נותנים מורכבות אורגנולפטית גבוהה מאשר במקביליהם הלבנים.

הבית:
בית טטינג'ה נחשב לבית השלישי הוותיק ביותר מבין יצרני השמפניות ונוסד בשנת 1734, כאשר ג'קוז פורנייה (Fourneaux), סוחר יינות מאיזור שמפיין, היה אחד הראשונים אשר רכשו חלקות באיזור שמפיין והחל לייצר את היינות המבעבעים הראשונים.
בשנת 1932 נרכשה החברה ע"י פייר טטינג'ה (Taittinger), אשר החל לרכוש שטחים עצומים בעקבות מחירי האדמות הנמוכים שבאו לאחר המיתון העולמי.
הכרמים של בית טטינג'ה חולשים על מעל ל-288 אלף דונם ומחולקים ל-40 כרמים שונים.
מחיר רגיל: 350
מחיר: 269 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 23:

כחנות המתמחה בתחום, אנחנו מתחייבים כי כל המוצרים בחנות הינם ברמה הגבוהה ביותר שניתן לספקם!
אנו מפעילים מערכות בקרת אקלים בחנות גם בסופי שבוע, חגים ומועדים ומבטיחים כי כל המוצרים בחנות מאוחסנים בסטנדרטים גבוהים ומגיעים אליכם באיכות הגבוהה ביותר!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא