יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ג'סקלה קברנה סובניון 2009
ג'סקלה קברנה סובניון 2009

ג'סקלה קברנה סובניון 2009

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
79 ILS

סוג/זן

קברנה סוביניון

בקצרה

Jascala Cabernet Sauvignon 2009 - קברנה גלילי איכותי ועמוק .עשוי מענבי קברנה סובניון ומעט קברנה פרנק ופטי ורדו. הענבים נבצרו ידנית ויושנו בנפרד בחביות עץ אלון צרפתיות במשך 11 חודשים ולאר מכן עורבבו יחדיו להתיישנות נוספת של 5 חודשים . קברנה גלילי איכותי ועמוק .

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ישראל  שעם טבעי 14.3 750 2009 קברנה סוביניון

בהרחבה

היקב

יקב ג‘סקלה נוסד בשנת 2003 כיקב בוטיק משפחתי הממוקם בכפר ג‘ש שבגליל העליון. מתוך סקרנות ראשונית הפיק היקב בתחילת דרכו יין זני אחד, קברנה סוביניון ולאחריו מתוך ניסוי וטעיה ובהכוונה מקצועית פרץ לשוק ‘קברנה 2005 שטעמו העשיר והמרתק עשה לו כנפיים בקרב מביני עניין. היקב המצוייד במכשור מודרני, ממוקם במבנה אבן עתיק בגרעינו העתיק של הכפר ומיישן את יינותיו בחביות עץ בהיקף של כ- 10000 בקבוקים בשנה. בעונת הבציר הענבים נבצרים ידנית בשעות הבוקר המוקדמות. הענבים מגיעים אל היקב שם מתבצע תהליכי הייצור הראשונים קליטת הענבים הסחיטה, התסיסה , והיישון בחביות עץ .

האנשים

מסורת משפחתית ארוכת ימים, של ייצור יין כתחביב ולימים לימוד מקצועי ומעמיק של תורת היין לסוגיה מביאה את האחים ריצ‘רד ונסר חריש אל פסגת יצרני יין האיכות בישראל ביקב המשפחתי המייצר כ-10,000 בקבוקים בשנה.

הכרמים

בית הגידול של כרמי היקב, הוא ברום של 800 מטר, בשיפוליו הצפוניים של הר מרון ובמאפייני קרקע ייחודיים (טרה רוסה, אדמת סחף ואדמה גירית) הנתונים במשטר רציף של רוחות מערביות והיוצרים יחדיו את בית הגידול האולטימטיבי לייצור יינות איכות. מהזנים: קברנה סובניון, קברנה פרנק,מרלו,פטי ורדו,שירז .

גוש חלב

גוש חלב - נוף גלילי, פריחה וקודש אין כמו שיטוט בסמטאותיו הציוריות של הכפר גוש חלב כדי לזכות במנות גדושות של רומנטיות גלילית. חצרות מטופחות, כנסיות יפות בפשטותן, קברי צדיקים, בית כנסת ועוד... על מורדותיה של גבעה, מוקף מטעי דובדבנים, אגסים ותפוחים, בנויים בתי הכפר ובראשם נראה למרחוק מבנה הכנסייה. גוש חלב הקדומה התפרסמה בימי המרד הגדול ותקופת המשנה והתלמוד. ניסיונות התיישבות יהודית בגוש חלב היו גם במאה ה-11 ואפילו בשלהי המאה ה-19, אך כולן לא החזיקו מעמד. בתחילת המאה ה-18 התיישבו בכפר נוצרים מרונים שהגיעו מלבנון. ב-1948 הצטרפו אל הכפר עקורי בירעם, אשר עדיין מצפים לשוב לאדמתם וכן כפריים מוסלמים מכפרי הגליל העליון. נראה שיופיו של הכפר ואופיים הטוב של תושביו היו ידועים כבר בעת העתיקה.

המלצת הבית

עם תבישל עגל בגריל
מחיר רגיל: 99
79₪ במקום 99₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 16:

אם אהבתם את האתר שלנו, חכו שתראו את החנות!
אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו ולהנות ממבחר ענק, שירות מעולה, טעימות יין ופעילויות.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא