יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < חליפה וויליאמס האמברט

חליפה וויליאמס האמברט

199 ILS

סוג/זן

פאלו קורטאדו

בקצרה

Williams Humbert Jalifa - שרי מדהים וייחודי מאיזור חרז שבספרד. יין מתוק וסירופי עם עומק וגוף מלא. צבע זהוב , בשומת משגעת ורחבה הודות לזן האמונטילדו שיושן 30 שנה בסגנון סולרה ושיגרום לכם לזכור לעולם את הרגע שבו שתיתם לראשונה את היין - שרי המורכב והעמוק הזה .. מומלץ מאוד!

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ספרד  שעם טבעי 19.5 750 1980 פאלו קורטאדו

בהרחבה

סוג מיוחד של שרי - יין מחוזק בברנדי מאיזור חרז בספרד. המיוחד בדוס קורטדוס, המבדיל אותו משרי, הוא זן הענבים (אמונטילדו) והטיפול שהם עוברים לפני התסיסה: הענבים נבצרים בשיא העונה, כשרמת הסוכר בהם גבוהה במיוחד, ולאחר מכן מונחים בשמש להתייבש. בתהליך זה ריכוז הסוכר עולה עוד יותר, ורק לאחר מכן הענבים נסחטים לסירופ סמיך ומתוק במיוחד ומתחילים בתסיסה.

בסוף התסיסה היין מחוזק בברנדי, וחוזקו מגיע ל-19% אלכוהול המבטיחים שלא יתקלקל במהלך היישון. היין המתוק מועבר לחביות, בהן יעבור יישון בשיטת הסולרה למשך 30 שנה. בשיטת הסולרה חביות רבות מסודרות בכמה קומות, זו מעל זו. בכל שנה מבקבקים את היין הישן מהקומה התחתונה, אך משאירים אותה חצי מלאה. את המקום שנשאר ממלאים מהקומה שמעליה וכן הלאה. את הקומה העליונה ממלאים ביין חדש. כך כל בקבוק מכיל גם יין ישן מאוד, ותהליך זה מבטיח עושר טעמים מצד אחד ואחידות בין שנים מצד שני.

וויליאמס והאמברט הוא בית שרי מפורסם הקיים כבר מעל 130 שנה. יינות השרי והברנדים שלו זוכים בתחרויות בינלאומיות באופן קבוע, ויינות השרי השונים זכו כולם בציונים של מעל 90 ע"י מדרגים נחשבים.

המלצת הבית

מומלץ להגיש את היין בכוסות קטנות כשהוא קר, ולהנות ממנו בלגימות קטנות כקינוח בסוף הארוחה.
בספרד נהוג גם לזלף מעט מהיין מעל גלידה על מנת להעניק לה טעמי פירות יבשים נהדרים.
מחיר רגיל: 260
מחיר: 199 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 28:

אנחנו מאמינים בפשטות ושקיפות. אצלנו אין מבצעים לא ברורים ומחירים שמסתיימים ב-99 אגורות.
כל המחירים שלנו שקופים וההנחות שלנו הן על רכישת כמות ומוצגות בצורה הכי ברורה שאפשר.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא