יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < בנימינה תלתן קברנה סובניון 2009-2010-2011
בנימינה תלתן קברנה סובניון 2009-2010-2011

בנימינה תלתן קברנה סובניון 2009-2010-2011

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
109 ILS

סוג/זן

קברנה סוביניון

בקצרה

Binyamina Tiltan Cabernet Sauvignon 2009-2010-2011 - בלנד ייחודי ומדהים של יינות משלושה בצירים, שכל אחד מהם התפתח בנפרד בחביות עץ אלון לפני שעורבבו. נפתח בניחוחות עשירים של שוקולד, ובעקבותיהם עולה טעם של שוקולד לצד פירות שחורים בשלים, ליקריץ ורמז מצודד לעשבי תיבול אדמתיים. בעל גוף מלא וגימור ארוך. שתו מעכשיו עד 2016

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה זן ענבים
ישראל  שעם טבעי 13.6 750 קברנה סוביניון

בהרחבה

יין תלתן הוא יין ייחודי ומיוחד, המיוצר בהיקף מוגבל מענבי קברנה סוביניון, משלוש שנות בציר עוקבות, הגדלים בכרם יחידני בכרם בן זמרה שבגליל העליון. יצירת יין תלתן מבטאת את התפישה לפיה איכויות החלקה מתפתחות לאורך השנים. היין משקף את אופי החלקה עם "עומק" של שלושה בצירים, שכן לכל בציר יש מאפיינים הייחודיים לו והחיבור ביניהם יוצר יין עשיר ובעל מורכבות ארומטית. מאחורי השקת סדרה זו עומד הרעיון כי איכות היין נמדדת באיכות הענבים, אופי חלקת הכרם, הקרקע, האקלים ודרך הטיפול בכרם. התלתן קיבל את הדגשים הייחודים לחלקת הכרם תוך תרומה נוספת של ההבדלים הקיימים בין שנות הבציר. בציר 2009 מקנה ליין את העומק, המורכבות והבוקה. בציר 2010 נותן ליין איזון רב וטעם מסיים ארוך. בציר 2011 מוסיף ליין ניחוחות רעננים וטריים ומעין כתפיים רחבות המאפשרות לו להתיישן תקופה ארוכה. אופי היין הסופי משלב את תפיסת עולם היין הישן המדגישה את הטרואר, עם תפיסת העולם החדש המאפשרת ליינן "להתערב" בתהליך הכנת היין. היינות בעלי מורכבות, זמן נוסף יאפשר להם לבטא את המיטב הגלום בתוכם. תלתן קברנה סוביניון 2009-2010-2011, נבצר בחלקת כרם קטנה בגליל העליון אשר נבצרת למעלה מ12 שנה. הגפנים בכרם גדלו על אדמה בזלתית מאווררת תוך הקפדה בטיפול בכרם ע"י הכורם אשר כללה דילול שריגים ואשכולות. שתי חביות עץ אלון מכל שנת בציר חברו יחדיו ליצירת היין: בציר 2009 שהה בחביות עץ אלון צרפתי במשך 18 חודשים, בציר 2010 שהה במשך 10 חודשים בחביות ואילו בציר 2011 שהה תקופה של חודשיים בלבד בחביות עץ צרפתי חדש, במרתף החביות החדש של היקב.
מחיר: 109 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
קנה 6 במחיר: 99 ₪ ליחידה
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 10:

אצלנו היין מקורר גם מחוץ לשעות הפעילות של החנות. דבר שמבטיח שהיין מגיע אליכם במצב הטוב ביותר וללא חשש לקלקולים.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא