יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < קנדיאן קלאב (Canadian Club)
קנדיאן קלאב (Canadian Club)

קנדיאן קלאב (Canadian Club)

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
189 ILS

סוג

בלנד

בקצרה

Canadian Club הוא ויסקי קנדי העשוי משיפון, שעורה ותירס, שיושן 6 שנים בחביות עץ אלון חדשות. עדין יותר מויסקי סקוטי וחלק יותר מבורבון!

גוף הויסקי

רמת עישון

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה סוג ויסקי
קנדה  פקק הברגה 40 700 בלנד

רשמי טעימה

צבעו של הויסקי אדםדם ויפה, ועולה ממנו ניחוח מתוק ונעים של תבליני אפייה, שקדים קלויים, סירופ תירס, מעט ליקריש, ופרחוניות מתובלת האופיינית לשיפון.

הטעם קל ועדין למדי, עם מתיקות של דגנים שונים כמו שעורה, תירס ושיפון. בנוסף יש דמיון קל לרום, ומעט קש בהיר.

הפיניש קצר, מתוק ומתובל.

בהרחבה

הייצור של Canadian Club החל כבר בשנת 1858, ע"י Hiram Walker בדטרוייט. אבל מספר שנים לאחר מכן החלה מגמת היובש בארה"ב והגבלת מכירת אלכוהול, ולכן ווקר החליט להעביר את המזקקה לצידו השני של נהר דטרוייט - לאונטריו שבקנדה. משם ווקר ייצר וייצא את הויסקי, ואף הקים את העיירה ווקרוויל, שרוב תושביה עבדו במזקקה.

הויסקי של ווקר נחל הצלחה רבה במועדוני העשירים בארה"ב ובקנדה, והחל להיות נודע כ"קלאב ויסקי". הסיבה העיקרית לכך היא החלקות של הויסקי שנבעה מ-5 שנות יישון לפחות, פרק זמן ארוך משהיה מקובל אז.
ההצלחה של הויסקי היתה כה רבה, שהמזקקים האמריקאים הגישו עצומה שתחייב את ווקר לסמן את הויסקי כקנדי - בתקווה שהדבר יוריד מערכו. בפועל קרה בדיוק ההיפך, והויסקי הפך אקסקלוסיבי יותר. ווקר זיהה זאת, ומאז קרא לויסקי באופן רישמי Canadian Club.

בניו של ווקר הרחיבו את המזקקה, וגם את העיירה ווקרוויל. בתקופת היובש בארה"ב לויסקי הקנדי בכלל ולקנדיאן קלאב במיוחד היה ביקוש עצום, והגנגסטר הנודע אל-קפון הבריח אלפי ארגזים של הויסקי לדטרוייט.

קנדיאן קלאב ידוע גם בזכות הפרסום החריג שלו, כמו תחרות "מצא את החבילה" - בה ארגזי קנדיאן קלאב הוסתרו במקומות מיוחדים ברחבי העולם, כמו הר קילימנג'רו, הר הגעש סנט הלן, האלפים וגם ובקוטב הצפוני. חלק מהארגזים לא נמצאו עד היום.
מחיר: 189 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 10:

אצלנו היין מקורר גם מחוץ לשעות הפעילות של החנות. דבר שמבטיח שהיין מגיע אליכם במצב הטוב ביותר וללא חשש לקלקולים.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא