יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ברוקלין - סאמר אייל
ברוקלין - סאמר אייל

ברוקלין - סאמר אייל

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
14 ILS

בקצרה

בירת אייל קיצית, בהירה וקלילה המיוצרת במהדורה מוגבלת. לבירה ניחוח של לתת והדרים, גוף קל, נעימה לשתיה ומרעננת. הבירה המושלמת לימי הקיץ החמים.
ארץ ייצור אחוז אלכוהול תכולה
ארה"ב  5 355

רשמי טעימה

מומלץ לשתות את הבירה בכוס פיינט.

בבירה מורגשים טעמי וניחוחות הדרים (בייחוד לימון וליים), בשילוב תפוח ואגס, עם סיום פרחוני ועשבוני. לבירה ארומות נעימות ומאוזנות של כשות ומאלט (לתת), אשר בשילוב עם רמת גיזוז בינונית וגוף בינוני ממלאת את חלל הפה בהרגשת פריכות. האלכוהול מוסתר היטב בטעם הבירה, והיא אינה גורמת להרגשת חמימות לאחר השתיה (בכך גם מתאימה היטב לתקופת הקיץ).

בהרחבה

אז מה זה אייל / Ale?
זהו שם כללי למשפחה מסועפת של סגנונות בירה, רובם אנגלים במקורם. עד למאה ה-15 לערך כמעט כל בירה נקראה אייל.
בהמשך השם אייל הוצמד רק למשקה שלא הכיל כשות, ואילו כיום, כשאומרים אייל - הכוונה היא לבירה שהותססה בעזרת שמרי אייל ובתסיסה עילית, בטמפ' גבוהה יחסית של 16-24 מעלות, וטווח זמן קצר של מספר ימים.
זוהי נחשבת שיטה פשוטה יחסית לייצור בירה, והבירות המתקבלות הן לרוב בעלות טעמים עשירים ומורכבים יותר מחד, אך מאידך קשה יותר לשמור על אחידות בטעמי הבירה בין אצוות ייצור שונות (זאת בניגוד לתהליך הייצור המורכב יותר של סגנונות הלאגר והפילס הנפוצות יותר בתעשייה, אשר תוססות בתסיסה תחתית בטמפרטורות נמוכות, שם מתקבלת בירה שלרוב הינה עשירה פחות בטעמים, אך רמת האחידות בין מחזורי הייצור, שנה אחרי שנה – כמעט מוחלטת)

על המבשלה:
שני צעירים תושבי ניו-יורק, עיתונאי החוץ סטיבן הינדי והבנקאי תום פוטר, הם אלו שהצילו את מסורת ייצור הבירה המפוארת של ברוקלין, שהיוותה מרכז בירה חשוב בו פעלו לקראת סוף המאה ה-19 קרוב ל- 50 מבשלות בירה, שכולן נסגרו עד שנת 1977.
השניים החליטו לפרוש מעבודתם ולפתוח את מבשלת ברוקלין בשנת 1987, בלב שכונת וויליאמסבורג, בתקופה בה רק החלה ההתעוררות המשמעותית בתחום בירות האיכות בארה"ב, ומבשלות איכותיות רבות, קטנות כגדולות, החלו לצוץ ברחבי המדינה.
מבשלת ברוקלין זכתה להיות ממובילות השינוי בטעם הצרכנים והמעבר מבירות פשוטות בסגנון פילס לבירות מורכבות ועשירות בטעמן. הבירה הראשונה שייצרה המבשלה הייתה "ברוקלין לאגר", אותה הפיצו שני היזמים ברחבי העיר ניו-יורק באמצעות משאית אותה רכשו בשנת 1989, לאחר שהמפיצים הגדולים סירבו לשתף פעולה עם המבשלה הקטנה. שני היזמים זיהו את הפוטנציאל הרב בשוק הבירה המיוחדת והקימו מערך להפצת בירות איכות נוספות מיבוא ומייצור מקומי.

כיום מייצרת המבשלה באופן קבוע שישה סוגי בירה, ומספר לא מבוטל של בירות עונתיות מיוחדות, אשר זוכות בפרסים רבים הן בארה"ב והן מחוצה לה. הבירות מתוצרת המבשלה מיוצאות למספר מדינות ברחבי העולם, בהן גם ישראל.
מחיר: 14 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 14:

מקצועיות מעל הכל - אנחנו ב"יינות וטעמים", חיים, נושמים ומבינים יין ולא רק סוחרים בו. יש לכם שאלה? גם אם מדובר במוצר שלא נמצא באתר, צרו קשר ונשמח לעזור.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא