יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ערב הרצאה אגו טריפ עם קרימינולוג קליני אבי גילגל

ערב הרצאה אגו טריפ עם קרימינולוג קליני אבי גילגל

99 ILS

בקצרה

Ego Trip - 23/6/19 יום ראשון בשעה 20:00.
שם ההרצאה: אגו טריפ.
תאור ההרצאה: מהו האגו האנושי? מהו מקורו וכיצד הוא מתפתח? כיצד הוא מתגלה בחיי היומיומיום? מה הקשר בין האגו לבין היכולת להיות מאושרים? האם ניתן לחיות ללא אגו? בואו לדסקס עם כוס יין וכיבוד.
ארץ ייצור
ישראל 

בהרחבה

ניתן להגדיר את המושג אגו בצורות שונות. הפסיכואנליזה הציעה הגדרות שונות לאגו ובאופן כללי תיארה אותו כמבנה מנטלי האחראי על פונקציות של התמודדות עם המציאות החיצונית וניהול הקונפליקט בינה לבין העולם הפנימי. בשיח היומיומי המושג אגו מזוהה עם גאווה ומקושר יותר להבטים הנרקיסיסטיים של האישיות. הצורך בהכרה, בחשיבות, ביוקרה, במעמד, בהאדרה, בכבוד, בנראות מוגזמת, הצורך להיות צודק. כל אלו נחשבים לצרכים של האגו. בהרצאה זו נבין את האגו מפרספקטיבות שונות, פסיכואנליטיות, פילוסופיות ורוחניות וניווכח לדעת עד כמה הוא מרכזי, נוכח, ועם זאת חמקמק מאין כמוהו בחיי היומיום. נבחן את הטענה כי התמודדות נכונה ומעשית מול האגו מהווה את הגורם המרכזי המשפיע על אושרנו כבני אדם. כמו כן נקבל כלים מעשיים להעצמת האושר בחיינו באמצעות התמודדות נכונה עם האגו.

קהל יעד: אנשים המתעניינים בפסיכולוגיה ופילוסופיה. אנשים המתעניינים בנפש האדם ובסיבות ובתהליכים הנפשיים הקשורים ליצירה של אושר וסבל בחיים. ההרצאה תציע נקודת מבט מקורית ומאירת עיניים על חיי היומיום של כל אחד מאיתנו ותציע כלים להתפתחות נפשית ולשיפור היכולת לחוות אושר ונינוחות בתחומי החיים השונים

על המרצה: אבי גילגל, קרימינולוג קליני ופסיכותרפיסט. בעל ניסיון של שנים בעבודה אבחונית וטיפולית במסגרות ציבוריות ופרטיות. מחזיק בתפיסה מקצועית ופילוסופית שהתגבשה מתוך עבודה מול כל הספקטרום של התופעה הנפשית החל מעביינות קשה, פסיכופתיה, סטייה חמורה, ומחלות נפש, ועד החוויה היומיומית הנורמטיבית של התמודדות מול חיי היומיום בזוגיות, בהורות, בקריירה והאתגרים הנפשיים הנגזרים ממנה.
מחיר: 99 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 21:

קניתם אצלנו ולא אהבתם? ספרו לנו!
אנחנו תמיד שמחים לשמוע, להסיק מסקנות ולעשת מאמץ שהחוויה שלכם תהיה הטובה ביותר.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא