יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < וודקה מנדלייב

וודקה מנדלייב

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.

דירוג

1.5 2
89 ILS

בקצרה

לפני מעל ל-100 שנה ניסח דמיטרי מנדלייב סטנדרטיים חדשים לייצור וודקה. במפעל שבו נערכו ניסויו מייצרים לפי תורתו וודקה פרימיום איכותית אשר עוברת מספר רב של זיקוקים וסינונים לאיכות בלתי מתפשרת.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה
אוקראינה  פקק הברגה 40 700

בהרחבה

דמיטרי מנדלייב (Dmitri Mendeleev) היה כימאי רוסי אשר פיתח את הטבלה המחזורית של היסודות. בשנת 1883 הוא מונה להיות דירקטור של הרשות למשקלים ולמידות. זה היה בתפקיד זה שהוא הונחה לנסח שורה של סטנדרטים חדשים לייצור וודקה. באותם ימים היה נהוג לייצר וודקה במגוון ריכוזי אלכוהול. לא היה דבר מוחלט ומוגדר בחוק. שנים של חילופי שלטון, עלייתם ושקיעתם של מגוון יצרנים יצרו סיטואציה שבה אי אפשר היה לדעת בוודאות מה מכיל הבקבוק שנמצא על המדף.

11 שנים מאוחר יותר, בשנת 1894, הגיש מנדלייב את תוצאות המחקר שלו. המסקנה שלו שאחוז האלכוהול האופטימאלי שצריך להיות בוודקה הוא 38%. באותם ימים, כמו גם כיום, המיסוי על אלכוהול היה כפונקציה של אחוז האלכוהול. לכן, על מנת להקל על חישוב המס, עוגל אחוז האלכוהול בוודקה ל-40%.

המפעל בו נעשו המחקרים אודות הוודקה, נעשו במפעל "לוגה נובה" בו מייצרים את הוודקה מנדלייב, אשר מחזיקה במתכון המקורי מאז אותו מחקר מפורסם שבוצע בשנת 1894. וודקה מנדלייב מזוקקת ומסוננת מספר רב של פעמים, 7 סה"כ. וודקה מנדלייב זכתה במקום הראשון בתחרות המשקאות החריפים בסן פרנסיסקו שהתקיימה בשנת 2009.
מחיר: 89 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 24:

אנחנו מחוייבים ללקוחות שלנו שלא לרכוש מלאים פסולים, סוג ב' או כאלו שעמדו בשמש ברשתות השיווק ולא נמכרו בסוף.
רק כך אנחנו מתחייבים כי כל מוצר היוצא מפתח החנות יהיה באיכות הגבוהה ביותר שאפשר!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא
  מנדלייב מתהפך בקברו
סרגיי
אפריל 2014
וודקה עם טעם לוואי מאוד חזק שלא שווה את המחיר. עדיף אבסולוט או סטולי. אילו מנדלייב היה יודע שמשתמשים בשם שלו לדבר הזה... טעם
מראה ואריזה
תמורה למחיר
  לא שווה את המחיר
שלומי
פברואר 2014
וודקה מגעילה שממש לא שווה את המחיר. עולה יותר מאבסולוט ומרגישה כמו קיגלביץ. טעם
מראה ואריזה
תמורה למחיר