יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < מיסטי הילס - יקב צרעה

מיסטי הילס - יקב צרעה

449 ILS

סוג/זן

קברנה סוביניון

בקצרה

בלנד של ענבי קברנה סוביניון וסירה המיוצר בבצירים המפגינים איכות יוצאת מן הכלל. מקור הענבים באדמת טרה רוסה וגיר. יין מרוכז ואלגנטי בעל כושר יישון של שנים רבות.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
הרי יהודה
(ישראל) 
שעם טבעי 15 750 2016 קברנה סוביניון

בהרחבה

מיסטי הילס מיוצר אך ורק בבצירים המפגינים איכות יוצאת מן הכלל. הבלנד הסופי שבוקבק בבציר זה מורכב מ-55% של ענבי קברנה סוביניון בשילוב של 45% של ענבי סירה. מקור הענבים בחלקות בעלות אדמת טרה רוסה המונחת מעל סלעי גיר מכרם שורש הממוקם בהרי יהודה. מרכיבי החלקה הייחודיים מקנים תנאים יוצאים מן הכלל לגידול ענבים מגפנים בעלות כוח צימוח חלש, מהן מופקים יינות מרוכזים ואלגנטיים.

שמו של היין, Misty Hills, מהווה מחווה לבתי הגידול של כרמי יקב צרעה, הנטועים בנקודה בה זרמים חמים המגיעים מזרחה משפלת יהודה פוגשים את האוויר הקר הזורם מפסגות הרי ירושלים. החיבור בין האוויר החם לקר מייצר לעיתים תנאי אקלים המתאפיינים בשכבת ערפל עבה המרחפת לה בכרם.

על מנת לייצר יין איכותי צריך להיות שילוב בין שלושה מרכיבים עיקריים: האדמה, הגפן והאדם. שילוב זה בא לידי ביטוי בתווית של היין, המציגה את הכורם בכרם.

בציר 2010 הינו פרי שיתוף פעולה הראשון בין יקב צרעה לבין מר ז'אן-קלוד ברואה (Jean Claude Berrouet), לשעבר יינן יקב פטרוס, יקב הממוקם בגדה הימנית של אזור בורדו. בבצירים טובים, יינות מיקב פטרוס מגיעים למחירים של כ-10,000 ש"ח!
מחיר: 449 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 10:

אצלנו היין מקורר גם מחוץ לשעות הפעילות של החנות. דבר שמבטיח שהיין מגיע אליכם במצב הטוב ביותר וללא חשש לקלקולים.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא