יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < תבור אדמה רוסאן

תבור אדמה רוסאן

59 ILS

סוג/זן

רוסאן

בקצרה

Tavor Adama Roussanne - בשנת 2016 בצרנו ענבי רוסאן שגדלו על אדמת בזלת בכרמי היקב בצפון רמת הגולן, מהם יצרנו את היין תוך הקפדה על שימור הארומה הטבעית של הענבים. היין קל ופירותי, משלב טעמים וארומות של הדרים, תפוחים ופירות טרופיים האופייניים לזן. ליין צבע לימוני בהיר וחמיצות פריכה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת.

גוף היין

ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
הר תבור
(ישראל) 
פקק הברגה 14 750 2017 רוסאן

רשמי טעימה

היין קל ופירותי, משלב טעמים וארומות של הדרים, תפוחים ופירות טרופיים האופייניים לזן. ליין צבע לימוני בהיר וחמיצות פריכה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת.

בהרחבה

בשנת 2017 בצרנו ענבי רוסאן שגדלו על אדמת בזלת בכרמי היקב ברום של כ-900 מטרים בצפון רמת הגולן, מהם יצרנו את היין תוך הקפדה על שימור הארומה הטבעית של הענבים. היין קל ופירותי, משלב טעמים וארומות של הדרים, תפוחים ופירות טרופיים האופייניים לזן. ליין צבע לימוני בהיר וחמיצות פריכה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת.

ענבי הרוסאן (Roussanne) הינם ענבים לבנים אשר מקורם מאזור הרון (Rhone) שבצרפת. יינות המיוצרים מענב זה מאופיינים לרוב כיינות ארומטיים מאוד בעלי ניחוחות של תה עשבים, פרחוניות וטעמי פירות כגון אגסים.
יקב תבור הינו היקב הראשון בארץ אשר עושה שימוש בזן ענבים זה לטובת ייצור יין זני. הכרם ממנו הגיעו הענבים ממוקם בצפון רמת הגולן ומתנשא לגובה של כ-900 מטרים מעל פני הים. היין לא עבר תסיסה מאלולקטית על מנת לשמר את ארומות הפרי שבו. היין מפגין טעמים פירותיים וטרופיים ואף טעמי מלון.
מחיר רגיל: 70
מחיר: 59 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 20:

אנחנו מקשיבים ללקוחות ולא למאמצי יח"צנות של חברות הפרסום. מוצר שמקבל משוב שלילי מהלקוחות שלנו, יורד מהמדף!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא