יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < ראקי Efe קלאסי
ראקי Efe קלאסי

ראקי Efe קלאסי

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
35 ILS

בקצרה

אפה ראקי קלאסי הינו משקה אניס המיוצר באופן מסורתי תוך הקפדה יתרה על תהליך הייצור במטרה לשמור על הטעמים והריחות של הענבים והתאנים ממנו הוא מיוצר.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה
טורקיה  פקק הברגה 40 375

בהרחבה

ראקי הינו משקה אלכוהולי המיוצר מאלכוהול ענבים ותאנים המתובל באניס. המשקה הפופולארי בתורכיה ובמדינות הבלקן ומוגש לרוב כאפריטיף, כלומר לפני הארוחה. המשקה דומה במאפייניו למשקאות אניס אחרים ובהם ערק, פסטיס, אוזו וסמבוקה. ראקי מיוצר באופן מסורתי ע"י זיקוק ראשון רציף ולאחר מכן הנוזל עובר זיקוק שני במזקקה דודית (זיקוק דודי הינו דומה לדרך שבה מזקקים ויסקי וקוניאק). לאחר הזיקוק, מתובל המשקה באניס ליצירת ראקי. בתורכיה, ראקי נחשב כמשקה לאומי אשר נצרך לרוב באופן נקי לצד כוס מים קרירים בליווי מגוון מאכלים. מקור המילה ראקי הינו מהמילה עראק אשר משמעותו "הזעה". באמצעות מילה זו תיארו את תהליך העיבוי והטפטוף של תזקיק האלכוהול מדוד הזיקוק. כמו רוב משקאות האניס, הוספת מים למשקה צובעת אותו בצבע לבן עכור, דבר אשר הקנה לו את השם "חלב אריות".

מזקקת Efe Raki הינה המזקקה הראשונה שבבעלות פרטית בתורכיה, כשבתחילת שנות ה-2000 הופרט ייצור המשקה ליצרנים פרטיים, לאחר שהיה בבעלות ממשלתית עשרות שנים. עם השינוי בחוק, החברה בנתה תוך שנה מפעל ייצור אוטומטי לחלוטין ושילבה בו טכנולוגיות ייצור מתקדמות עם ציוד מאיטליה. היקף הייצור במפעל עומד כיום על 15 מיליון ליטר ראקי בכל שנה.

אפה ראקי קלאסי מיוצר באופן מסורתי תוך הקפדה יתרה על תהליך הייצור במטרה לשמור על הטעמים והריחות של הענבים והתאנים ממנו הוא מיוצר. המשקה מאופיין בטעמים מודגשים של פירות בשילוב עם טעמי אניס בולטים.
מחיר רגיל: 44
מבצע 35 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 23:

כחנות המתמחה בתחום, אנחנו מתחייבים כי כל המוצרים בחנות הינם ברמה הגבוהה ביותר שניתן לספקם!
אנו מפעילים מערכות בקרת אקלים בחנות גם בסופי שבוע, חגים ומועדים ומבטיחים כי כל המוצרים בחנות מאוחסנים בסטנדרטים גבוהים ומגיעים אליכם באיכות הגבוהה ביותר!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא