יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < דופוי VSOP כשר

דופוי VSOP כשר

דירוג

5 1
219 ILS

בקצרה

Dupuy VSOP - הינו דוגמא ומופת לאיזון שבין עוצמתיות ומתיקות של הטאנינים המתקבלים מהיישון במרתפי המזקקה. המרכיב הצעיר בבלנד זה עובר יישון של חמש שנים והמרכיב הבוגר עובר יישון של יותר מ-12 שנים.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה
קוניאק
(צרפת) 
שעם טבעי 40 750

בהרחבה

הסיפור של קוניאק דופוי מתחיל בשנת 1852 עם הקמת מזקקת קוניאק על ידי אוגוסט דופוי. אך הסיפור של קוניאק דופוי כפי שהוא מוכר כיום מתחיל בכלל כסיפור אהבה בין אישה צרפתייה יפהפיה לבין תומאס באך-גבריאלסן מנורבגיה אשר התרחש בלב אזור קוניאק. בזכות עבודה קשה ושורה של החלטות נכונות, תומאס ופיטר אנטון רוסטאד הפכו להיות הבעלים של בית הקוניאק דופוי. ארבע דורות לאחר מכן, מילוני אנשים ברחבי העולם נהנים מהמשקאות המיוצרים בבית זה.
סיפור המעשה החל לפני יותר ממאה שנה, בשנת 1905. סגן תומאס הצעיר עזב את הצבא כאשר הגיע לגיל 20 והחל במסע לכיוון אזור קוניאק במטרה לרכוש קצת ניסיון מעשי בעבודה במדינה זרה. פיטר אנטון רוסטאד הגיע לאזור כבר בשנת 1893 ורכש מספר שנים לאחר מכן, ב-1905, את חברת דופוי, ובחר את תומאס כשותפו להרפתקה זו. בשנת 1906, תומאס נעץ יתד בחבל קוניאק כאשר לקח לאישה את אודט וילארד אשר הגיעה מכרם הסמוכה לקוניאק. עם נישואיהם והעסק החדש, ננטשו כל הרעיונות לשוב חזרה לנורבגיה.
כיום, את חברת דופוי מנהל הנכד של תומאס, כריסטיאן, אשר בבוא הזמן יוריש את הבית לבנו. לאחר 150 שנות פעילות ושישה דורות משפחתיים, דופוי מתבלט כיום כמותג סופר פרימיום המוכר והנמכר ברחבי העולם.
לאחר זיקוק היין, עובר התזקיק הצעיר ליישון בחביות חדשות מסוג לימוזין. לאחר מספר חודשים התזקיק עובר ליישון בחביות משומשות על מנת לאפשר לתזקיק להתיישן ולהתעגל מבלי לקבל את החספוס הרב שמתקבל מיישון ממושך בחבית חדשה. כל שנה חלק מהתזקיק (כ-3% בשנה) מתאדה במה שמכונה "נתח מלאכים". בית דופוי מייצר כיום כ-1.6 מיליון בקבוקים בשנה אשר מייצבים אותו במקום השישי מבין בתי הקוניאק בהיבטי היקף הייצור. 98% מהייצור מיועד לייצוא.

קוניאק דופוי VSOP הינו דוגמא ומופת לאיזון שבין חוזק אלכוהולי והמתיקות של הטאנינים המתקבלים מהיישון במרתפי המזקקה. המרכיב הצעיר בבלנד זה עובר יישון של חמש שנים והמרכיב הבוגר עובר יישון של יותר מ-12 שנים. בעל טעמים דומיננטיים של גסים, מנגו, פסיפלורה ועלי ורדים. מומלץ לשתייה בכוס סניפטר או כמרכיב בקוקטייל מיוחד ומורכב.
מחיר רגיל: 260
מחיר: 219 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 28:

אנחנו מאמינים בפשטות ושקיפות. אצלנו אין מבצעים לא ברורים ומחירים שמסתיימים ב-99 אגורות.
כל המחירים שלנו שקופים וההנחות שלנו הן על רכישת כמות ומוצגות בצורה הכי ברורה שאפשר.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא
  ללא כותרת
אנונימי
נובמבר 2017
קוניאק על רמה לא נופל מכל המותגיים המפורסמים ועוד..כשר טעם
מראה ואריזה
תמורה למחיר