יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < יקב מרגלית - קברנה פרנק

יקב מרגלית - קברנה פרנק

209 ILS

סוג/זן

קברנה פרנק

בקצרה

Margalit Cabernet Franc - אחת השנים הנחשבות לטובות ביותר בתולדות הזן הזה ושנת גידול מאוד מוצלחת בכללי. כמו תמיד קברנה פרנק הוא יין עם טוויסט ירקרק - מה שנותן לו את הייחודיות שלו. בלנד של 91% קברנה פרנק, 6% קברנה סוביניון ו-3% מרלו מאזור בנימינה.
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ישראל  שעם טבעי 14 750 2016 קברנה פרנק

רשמי טעימה

כמו תמיד קברנה פרנק הוא היין עם הטוויסט הירקרק ביין אשר נותן לו את הייחודיות שלו.
אחת השנים הנחשבות לטובות ביותר בזן הזה - שנת גידול מאוד מוצלחת - והמבחן הוא בטעימתו.

בהרחבה

היין עשוי מבלנד של 91% קברנה פרנק, 6% קברנה סוביניון ו-3% מרלו.
הכרם בבנימינה ממוקם באזור החוף ליד הישוב בנימינה, בין חיפה לתל-אביב. האקלים עם לחות גבוהה, בחורף גשם יורד כ 530 מ"מ, בקיץ חמים ביום וממוזג בלילה. הקרקע חולית-חימר, "חמרה" בשפת המקום או "טרה-רוסה" בשפה המקצועית. בכרם נטוע הקברנה-פרנק בצפיפות גדולה יותר מזו שבכרם קדיתא - קרוב ל- 400 גפנים בדונם. מרווח השורות בכרם הוא 2.2 מטר, והמרחק בין הגפנים הוא 1.2 מטר. מערכת ההדליה הינה צורת T בגובה של 90 ס"מ מהקרקע.
אל אף שהקיץ הישראלי חם מאוד, יבש וללא גשם כלל, אנו בחרנו לסמוך אך ורק על מי הגשמים מהחורף ולא להשקות את הגפנים כלל. כדי להביא את הגפן למצב זה, לאורך חמש השנים הראשונות הקטנו את הכמות השנתית פחות ופחות במעבר בין הבצירים. הפעולה אילצה את הגפן להעמיק שורשים ולחפש מים עד לקיום עצמי של הגפן ללא תלות בהשקייה. עם השנים הגפן הסתגלה וריסנה את עצמה מבחינת צימוח וייצור אשכולות.
הדישון מתבצע אחת למספר שנים על ידי פיזור קומפוסט מעובד על האדמה. הגשם מחדיר את הדישון לאט לאט עם הזמן לאדמה והגפן נהנת מעושר חומרי התזונה. טיפולי הכרם נעשים בחומרים ידידותיים לסביבה כמעט בלעדית.
כאשר הענבים מגיעים לבשלות מלאה אנו בוצרים ידנית את האשכולות בארגזים קטנים של 20 ק"ג, כדי לשמור על שלמות הענב עד הגעתו ליקב.
הקברנה פרנק נבצר בסוף אוגוסט עם יבול של כ-700 עד 1,000 ק"ג לדונם. הצבע והטעמים בשלים, אך מועשרים באופי הירוק-פלפלי הטיפוסי של הזן.
מחיר רגיל: 240
מחיר: 209 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 10:

אצלנו היין מקורר גם מחוץ לשעות הפעילות של החנות. דבר שמבטיח שהיין מגיע אליכם במצב הטוב ביותר וללא חשש לקלקולים.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא