יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < תישבי ברוט

תישבי ברוט

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.
94 ILS

סוג/זן

קולומברד

בקצרה

Tishbi Brut - בין הברוטים הטובים ביותר בישראל בקבוצת המחיר שלו והבחירה של המחלקה הראשונה בטיסות "אל-על" . יין לבן מבעבע ומרענן, המופק מהמיץ הראשוני החופשי של אשכולות ענבי הקולומבר המשובחים ביותר של זכרון יעקב, ומייצג את מגוון הטעמים המשובחים שניתן לייצר מזן זה. תשבי ברוט יוצר על פי השיטה המסורתית הנהוגה בחבל שמפן, כאשר תסיסה ראשונה מתבצעת במכלי נירוסטה ותסיסה שניה מתבצעת בבקבוק עצמו. תמורה מצויינת לכספך!
ארץ ייצור סוג פקק אחוז אלכוהול תכולה בציר זן ענבים
ישראל  פקק הברגה 11 750 2014 קולומברד

רשמי טעימה

היין מצויין ומוכן לשתיה כבר היום, אבל ניתן ליישון נוסף של כשנה-שנתיים.
הברוט של תשבי מוגש במגוון מסעדות ונבחר להיות היין שיוגש במחלקת העסקים והמחלקה הראשונה של אל על.

בהרחבה

יין לבן מבעבע ויבש מ100% ענבי פרנץ קולומבר.
יין לבן יבש מבעבע המופק מהמיץ הראשוני החופשי (FreeRun) של אשכולות זן הפרנץ קולומברד אשר נבצרו באזור זכרון יעקב. היין מיוצר על פי השיטה המסורתית לייצור יין מבעבע. איזור הגידול: זכרון יעקב – כרמי הבית של משפחת תשבי ממוקמים למרגלות רכס הכרמל, מקום חשוף לבריזות העולות מן הים התיכון, בקרקע המורכבת מאדמת סחף אדומה ושחורה ואדמת סיד לבנה. גובה הכרם: עד 50 מטר מעל פני הים.

כרמים
גליל והרי יהודה

על הייצור
הברוט מיוצר בתהליך מסורתי הנהוג באזור שמפיין בצרפת. תחילה מתסיסים ענבים עם ערך גבוה של חומצה טבעית עם אלכוהול בחום נמוך של ° 10 , לאחר סיום התסיסה מייצבים את היין, מוסיפים שמרים עם סוכר והתסיסה יוצאת שנית לדרך. יומיים לאחר מכן, מבקבקים ופוקקים בפקק כתר המסוגל להחזיק עד 9 אטמוספרות. בתום חמישה חודשי תסיסה בבקבוקים השוכבים במרתף מקורר, מסובבים בעזרת מכונה מיוחדת את הבקבוקים למשך שבוע ימים. בתהליך זה יורדים השמרים לפקק ולצוואר הבקבוק, אז מקפיאים את צוואר הבקבוק, חולצים את הפקק ומשלימים את תכולת הבקבוקים. לאחר מכן סוגרים שנית את הבקבוקים בפקק שעם וחוט ברזל מיוחד לחיזוק הפקק על מנת שלא יעוף. היין ממשיך לשכב מספר חודשים נוספים ורק אז יוצא לשוק. “מהניסיון אני יודע שהתגובות טובות והערך של היין לכסף נשמר היטב”, אומר יונתן תשבי היינן.

המלצת הבית

היין יכול להיות פתיח נהדר כאפרטיף או ילווה ארוחה שלמה.
מחיר רגיל: 100
מבצע: 6 יח' ב-₪510
הוסף לסל הורד מהסל
קנה 6 במחיר: 85 ₪ ליחידה
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 28:

אנחנו מאמינים בפשטות ושקיפות. אצלנו אין מבצעים לא ברורים ומחירים שמסתיימים ב-99 אגורות.
כל המחירים שלנו שקופים וההנחות שלנו הן על רכישת כמות ומוצגות בצורה הכי ברורה שאפשר.

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

טרם דורג

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא