יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
< < וודקה פיוריטי פרימיום

וודקה פיוריטי פרימיום

לקוחות יקרים! המוצר לקראת סיום או אזל. מומלץ ליצור קשר ולברר בטרם.

דירוג

5 2
199 ILS

בקצרה

Vodka Purity — וודקה סופר פרימיום המגיעה אלינו משוודיה. הוודקה עשויה במנות קטנות במיוחד ועוברת לא פחות מ-34 שלבי זיקוק המבטיחים טעם נקי במיוחד - פיוריטי
ארץ ייצור אחוז אלכוהול תכולה
שבדיה  40 700

בהרחבה

הוודקה מיוצרת בדרום שבדיה, בטירה מהמאה ה- 13 בשם אלינגה, ולצורך הייצור שלה משתמשים במי המעיין המקומי. כמה נקודות ששווה לדעת עליה, כוללות למשל את העובדה שהיא מזוקקת בזיקוק מנתי (דודי) במזקקות קטנות, עשויות נחושת וזהב, שתוכננו על ידי קוטאנן ונבנו על ידי חברה גרמנית, מהמובילות בעולם. המנות קטנות, בנות 600 ליטר בלבד בכל זיקוק וקוטאנן זורק 90% מהתזקיק (אחרי לא פחות מאשר 34 שלבי זיקוק), ולוקח רק 10% לוודקה שלו.

הזיקוק המנתי מלווה בשתי מזקקות רצופות בנות שמונה קומות, כך שמי שממש מתעניין בתורת הזיקוק, יוכל ללמוד שיש למעלה מ- 55000 קומבינציות שונות לזיקוק, שעליהן אפשר לבנות את תפריט הייצור. בסופו של דברהמוצר כל כך נקי, הם אומרים, שאין צורך בסינון.

מבחינת חומרי גלם, מדובר בשילוב של חיטה ושעורה. החיטה נקראת Gneiss: זן שהוא הכלאה בין חיטת חורף שבדית — שמיועדת ללחם ולוודקה — וחיטה אירופית, קצרת גבעול, שנותנת יבולים גדולים יחסית. השעורה היא שעורת Tripple, שמיועדת בעיקר לבישול בירה.

בטעימה "על רגל אחת", הוודקה בהחלט מיוחדת: היא רחבה, שמנונית, מאוד נקיה, ועם זאת יש לה פוקוס וחדות מינרלית. האף טוב, והטעמים השונים נותנים לה איזה 'קיק', שמבדל אותה מוודקות אחרות: וודקה בעלת גוף, ואופי, שמזכירה במשהו את הקאופמן ו קטל 1 .
מחיר רגיל: 299
מחיר: 199 ₪
הוסף לסל הורד מהסל
מבצעי החודש:
למה לקנות ב"יינות וטעמים"?
סיבה מספר 24:

אנחנו מחוייבים ללקוחות שלנו שלא לרכוש מלאים פסולים, סוג ב' או כאלו שעמדו בשמש ברשתות השיווק ולא נמכרו בסוף.
רק כך אנחנו מתחייבים כי כל מוצר היוצא מפתח החנות יהיה באיכות הגבוהה ביותר שאפשר!

דירוג וביקורות
דירוג ממוצע:

מכירים את המוצר? נשמח לקבל את הדירוג שלכם ולשתף בו את שאר הגולשים

דירוג וביקורת

אנחנו חושבים שראוי לפרסם כל ביקורת, חיובית או שלילית, בתנאי שהיא תורמת ללקוח הבא לקבל חוות דעת על המוצר.
לדוגמא: אנחנו מבקשים שלא לפרסם הערות בסגנון "אחלה יין" או "בירה לא טובה" מכיוון שבהערות כגון אלו אין שום מידע מה אהבתם וממה התאכזבתם.

הציון מתחלק ל-3 מרכיבים:
  טעם
שם המדרג
  מראה ואריזה
כותרת
  תמורה למחיר
תיאור מלא
  ללא כותרת
אנונימי
מרץ 2018
טעם
מראה ואריזה
תמורה למחיר
  וודקה פרימיום אמיתית
סלבה
יולי 2014
נותנת תמורה למחיר הרבה יותר טובה מאשר גריי גוס והרבה יותר עדינה טעם
מראה ואריזה
תמורה למחיר