יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
אתה נמצא כאן: ראשי » מארזי שי לחברות ומעסיקים - מה האפשרויות?

מארזי שי לחברות ומעסיקים - מה האפשרויות?

פורסם בתאריך:16/03/2015 על-ידי מערכת יינות וטעמים
שתפו בפייסבוק שתפו בטויטר שתפו בגוגל פלוס שתפו בגוגל לינקדאין

ה-"שי לחג" הוא הרבה יותר מהמתנה עצמה.
חלוקת המתנות לחג היא כלי לשמור על קשר עם הלקוחות, החברים והשותפים העסקיים שלכם. אם אתם מעסיקים, מארזי השי לחג הם גם אמצעי להביע הערכה לעובדים שלכם ולהמתיק להם את החג!
חלוקת המתנות היא גם הזדמנות עסקית לקדם מוצר ומעל הכל - ליצור הקשר ישיר לזכרונות ואווירת החג והמשפחה.

פרט למנהג עצמו, משמשת הזדמנות חלוקת המתנות כאמצעי לשמור על קשר הדוק עם מעגל הלקוחות של החברה, ריענון קשרים מהעבר, הזדמנות להראות יחס אישי לאנשים בתוך המערכת הגדולה ולעתים גם הזדמנות לפתח שיחה כאשר מקבל המתנה יתקשר להודות.

איך בוחרים?
כאשר באים לבחור שי לחג, צריך לזכור שלמתנה יש מספר יעדים חשובים וכי ביצוע לא נכון יכול פעמים רבות להחטיא את המטרה! למשל, חשוב לזכור שחלק ישמרו את המתנה לעצמם וחלק ישתפו בה את העמיתים לעבודה או יקחו אותה הביתה, לילדים.

אנחנו מאמינים כי מתנה צריכה לשדר בכמה ערוצים במקביל:

1. מבחוץ
מארז המתנה צריך להקרין את המסר הרצוי עוד לפני שפתחו אותו! אנחנו אורזים כל מארז בנפרד ועם כמות נדיבה של תשומת לב. אנחנו נאפשר לכם לבחור בין עיצוב סולידי המשדר יוקרה ועוצמה לדבר הכי נוצץ שיסובב את ראשיהם של כל שכניו של המקבל.

בנוסף, אם אתם מעוניינים בהקדשה קטנה בצד או אם תרצו מיתוג מלא, אריזה היא המומחיות שלנו! מסרטי עטיפה בצבעי הלוגו שלכם ועד מארז שלם שישדר את ה-Look-And-Feel שהגרפיקאי שלכם הכתיב. אנחנו נעשה את הטוב ביותר ואתם רק צריכים לבקש.

2. מבפנים: כאן ועכשיו
הפריטים המשמשים לתכולת המארז, הם ברמה הכי גבוהה ומבטיח שמקבל המתנה יזכה לחוויה מיוחדת במינה.

בנוסף, בזכות המגוון הרחב שברשותנו, אנחנו מאפשרים לכם לבחור:

  • סוג היין/האלכוהול ואפילו מארזים שאינם אלכוהוליים (שמן זית משובח, דבש או פריט מרכזי אחר שאינו אלכוהולי)
  • כשרות
  • סגנות ורמת המוצרים
  • מוצרים מוכרים מיצרנים מוכרים או מוצרי בוטיק ייחודיים מהארץ והעולם

ועוד...

3. מבפנים: מה שנשאר לאחר-כך
פרט לממתקים או ליין שלרוב נגמרים מהר מאוד :-) ניתן להכניס למארז הקדשות, פריטים יחודיים, אביזרי פרסום ומיתוג וכל INSERT שידרש. דברים שישארו אצל מקבל המתנה ויזכירו לו אתכם לאורך זמן. במידת הצורך, אנחנו נשמח לקבל ממכם את מוצרי השיווק שתרצו להוסיף למארז או לחילופין, נספק לכם את המארזים ללא סגירה סופית של האריזות. כך תוכלו להוסיף פריטים או הקדשה אישית.

 

* המחירים המוזכרים בכתבה זו תקפים ליום פרסום הכתבה ולתקופה מוגבלת