יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
אתה נמצא כאן: ראשי » אלכוהול לחתונות

אלכוהול לחתונות

פורסם בתאריך:09/05/2013 על-ידי מערכת יינות וטעמים
שתפו בפייסבוק שתפו בטויטר שתפו בגוגל פלוס שתפו בגוגל לינקדאין

הוצאות החתונה נראות לעתים כמו בור ללא תחתית. בכל תחום וכל סעיף מגלים עולם ומלואו של אפשרויות ותתי נושאים וכמובן שרוצים את הטוב ביותר - אז מה עושים?

לא נתיימר לפתור לכם את כל הבעיות אבל את תחום האלכוהול ננסה.

הערכת דרישה וכמויות
אין מישהו שמכיר את הרכב הקהל שלכם יותר טוב מכם, עם זאת, לתרגם את זה למספרים יכולה להיות משימה לא קלה. תנו לניסיון שלנו לעזור לכם. נשמח לסייע לכם לנתח את הדרישות שלכם מתחום האלכוהול, לפלח אותן לסוגי האלכוהול ורמותיו.
תכנון נכון של הנושא יחסוך לכם הוצאות מיותרות ובמקביל ישמור על רמה גבוהה של האירוע.

איך זה עובד?
אנחנו דוגלים בפשטות וכנות. לא ננסה לפתות אתכם בגימיקים, במתנות או סיסמאות אלא נשים את הדברים על השולחן:
כעסק מתחום האלכוהול אנחנו זוכים למחירים מיוחדים מהיבואנים והספקים השונים. כאשר לקוח עושה רכישה מרוכזת ומסודרת הוא חוסך לנו הוצאות ביניים רבות. את החיסכון הזה אנחנו יכולים להעביר אליכם בצורת הנחה משמעותית על מחירי המוצרים. פשוט כמו שזה נשמע!

אנחנו נספק לכם את המחיר הטוב ביותר, פריסת תשלומים נוחה ואפילו אפשרויות החזרה* למוצרים שלא יהיה בהם שימוש

בלי להתפשר על האיכות
קיימות הרבה דרכים להוזיל עלויות על רובן, תעדיפו לא לשמוע. מוצרים לא מקוריים, פריטים שאוחסנו בתנאים לא נאותים, מוצרים פגי תוקף ולצערנו הרשימה עוד ארוכה...
כחנות המתמחה בתחום, אנחנו מתחייבים כי כל המוצרים בחנות הינם ברמה הגבוהה ביותר שניתן לספקם!
אנו מפעילים מערכות בקרת אקלים בחנות גם בסופי שבוע, חגים ומועדים ומבטיחים כי כל המוצרים בחנות מגיעים באיכות הגבוהה ביותר ומאוחסנים בסטנדרטים גבוהים.

אפשרויות החזרה
יינות רגישים מאוד לתנאי האחסון שלהם ואנו עושים מאמצים אדירים על מנת שבעודם בחנות הם יקבלו את הטוב ביותר. לאחר שהם עזבו את החנות, אנחנו לא מאפשרים החזרה מכיוון שלא נוכל להבטיח את איכות המוצר. עם זאת, מוצרים רבים רגישים פחות (או כלל לא) ומתוך הבנה וניסיון אנחנו מאפשר לכם להחזיר אלינו חלק מהמוצרים זאת בתנאי כי הם סגורים באריזתם המקורית ומתקיימים מספר תנאי סף אותם נסכם במהלך ביצוע ההזמנה.



בכל שאלה נוספת, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לעזור

והכי חשוב - יהיה במזל!