יינות וטעמים
לקוחות יקרים! בעקבות הרפורמה במס על האלכוהול, יתכנו שינויים במחירי המוצרים האלכוהוליים. לקבלת המחיר המדוייק, אנא צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.
אתה נמצא כאן: ראשי » הקיץ הולך להיות לוהט... איך תקררו את הויסקי והרום שלכם?

הקיץ הולך להיות לוהט... איך תקררו את הויסקי והרום שלכם?

פורסם בתאריך:16/07/2014 על-ידי מערכת יינות וטעמים
שתפו בפייסבוק שתפו בטויטר שתפו בגוגל פלוס שתפו בגוגל לינקדאין

ויסקי ורום יכולים להיות כבדים מאוד בקיץ. לכן, כדי להפוך אותם לקלילים יותר וליהנות מהם גם בימי הקיץ, חלק מהאנשים אוהבים לקרר אותם. אולם שיטת הקירור יכולה פעמים רבות לשנות את הטעם / לדלל את המשקה, אז מה עושים?

 

בסקירה הזו נציג לכם שיטות קירור שונות לקירור הויסקי והרום שלכם:

· קוביות קרח: השיטה הטריוויאלית ביותר לקירור ויסקי ורום היא הוספת קוביות קרח לכוס המשקה. השיטה הזו לא תמיד מומלצת משום שכשהקרח נמס הוא מדלל את המשקה.

· קירור הכוס במקפיא: ניתן להכניס את הכוס (ללא המשקה) לחצי שעה למקפיא ולאחר מכן למזוג את המשקה. הכוס הקרה תביא לקירור המשקה מבלי לגרום לדילול שלו.

· קוביות קרח רב פעמיות - Ice Keeper: אלו קוביות ייעודיות שעשויות מעטפת פלסטיק צבעונית ונעימה לעין, אשר מונעת מהמים להתערבב עם המשקה. יחד עם זאת, בגלל החוזק האלכוהולי של ויסקי ורום, פחות מומלץ לשים בהם פלסטיק. את הקוביות האלה תעדיפו לשמור למשקאות קלים, קוקטיילים וכדומה. ניתן להשיג את קוביות הקרח הללו אצלנו ב-20 שקלים לחבילה שבה 18 קוביות.

· אבני ויסקי - Whisky Stones: מדובר באבנים ייעודיות, ששמים במקפיא וכשרוצים לשתות מוסיפים אותן למשקה. הן מצננות את המשקה למשך זמן רב מבלי חלילה לדלל אותו או לפגום בכל צורה שהיא בטעם שלו. לאחר השימוש ניתן לשטוף אותן במים ולהחזירן למקפיא עד לפעם הבאה. למרות שהן נקראות "אבני ויסקי" אפשר בהחלט להשתמש בהן גם לקירור רום, טקילה או ליקרים. את אבני הויסקי תוכלו להשיג אצלנו ב-49 ₪ לחבילה שבה שש אבני ויסקי.

· כדורי הקרח המושלמים של wintersmiths: תבניות לכדורי קרח כבר ראינו בעבר, אבל הן לא נתנו תוצאה מיוחדת. כאן יש מוצר שונה באמת. זוהי תבנית ייחודית ששמים בה מים ומניחים במקפיא. העיצוב הגיאומטרי שלה מביא לכך שכדור הקרח שייווצר יהיה שקוף, צלול לחלוטין וללא בועות אוויר. בזכות שטח הפנים הקטן של הכדור והצפיפות הגבוהה של הקרח הצלול, כדור הקרח יישאר בכוס זמן רב לפני שימס והוא יקרר את המשקה לאורך זמן כמעט מבלי לדללו.

 

השורה התחתונה: כדורי הקרח המושלמים מהווים פיתרון קלאסי ואלגנטי לסוגיית קירור המשקאות. יחד עם זאת, מדובר במוצר יקר למדי. לכן, אם אתם רוצים משהו שעושה את העבודה טוב (קרי, לא יביא לדלול המשקה ו/או לפגיעה בטעם שלו), אבל גם לא יקר מידי ושאינו דורש המון התעסקות והיערכות מראש, אנחנו ממליצים בחום להשתמש באבני הויסקי.